пятница, 17 февраля 2017 г.

УЄТС приймає конференцію Р500

17 лютого 2017 року Украинская евангельская теологическая семинария приймала конференцію “500 років Реформації — здобутки і виклики”, в якій взяли участь голови та старші служителі більшості Євангельсько-Протестантських церков України. У цей же день в УЄТС відбулися засідання ради Євангельсько-Протестантських церков України, Духовної ради з підготовки до Національний День Молитви, а також оргкомітету 500 років Реформації.
Студенти та співробітники УЄТС постаралися зробити перебування гостей в семінарії максимально комфортним. Втім, участь УЄТС в конференції не обмежувалася організаційними питаннями. Ректор УЄТС Ivan Rusyn зробив на цій зустрічі доповідь, присвячену темі внеску Реформації в місіонерське розуміння Церкви. А завідувач кафедрою богослов’я УЄТС Fyodor Raichynets говорив про 5 принципів Реформації як біблійної основи Євангельсько-Протестантських церков. Також, на запрошення РЄПЦУ були з Евро-Азиатская аккредитационная ассоциация Roman Soloviy, який представив доповідь на тему "Історична цінність реформації, здобутки та виклики", керівник Дослідницького центру ЄААА, та Taras N. Dyatlik, керівник відділу розвитку освіти ЄААА, регіональний директор ОС (Євразія) говорив про цінність співпраці між Євангельсько-Протестантськими церквами для ефективного впливу на суспільство.
В перерві між засіданнями наш кореспондент поцікавився в учасників конференції, в чому, на їхню думку, полягає значення таких заходів.
Григорій Іванович Комендант, президент Українське Біблійне Товариство: «Я думаю, що це надзвичайно важливий захід передусім для нас, присутніх тут, тому що ми зближуємося, краще відчуваємо один одного. Щодо доповідей, то вони обґрунтованими й об’єктивними. Я задоволений тим, як проходить конференція».
Валерій Антонюк, голова Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн Баптистів: «Організуючи цей захід, ми мали на меті відчути, як розуміють і сприймають сьогодні Реформацію різні євангельські течії в Україні, а також скоординувати й збалансувати те, що презентуємо суспільству. Тому, оцінюючи історичну Реформацію, ми говорили сьогодні про її сильні та слабкі сторони. Це важливо, щоб розуміти, як Бог діяв у минулому, і як Він може діяти сьогодні. Євангельсько-Протестантські церкви потребують реформ. Тільки через зміни, які переживає християнин, потім помісна церква, деномінація та союз, ми можемо сподіватися на глибинні, серйозні зміни в нашому суспільстві».
Станіслав Вікторович Носов, керівник Об’єднання Церков Адвентистів Сьомого Дня в Україні: «Такі заходи дають можливість мислити ширше, розуміти мету Реформації сьогодні. Ми бачимо, що Реформація принесла великий успіх Європі, великий успіх державам, які приєдналися до вивчення Біблії. Біблія стала центром Реформації в минулому, і ми прагнемо, щоб вона була центром в теперішньому і в майбутньому для кожної людини. Це буде благословенням для людей, які очікують приходу Христа».

Комментариев нет:

Отправить комментарий